MasterChef’te haftanın eleme adayları kimler oldu? 3 Eylül MasterChef 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de haftanın eleme adayları belli oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım arasındaki son dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. İki takımın birer kez dokunulmazlık kazandığı haftanın galibi de dokunulmazlığı kazanan da belli oldu. 3 Eylül Cuma MasterChef 2021 yeni bölümde bireysel dokunulmazlık oyunu ve konsey sonrasında son iki eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef’te haftanın eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2021 00:55
Değiştirme Tarihi: 04.09.2021 00:56

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de bu akşam 3. dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı iki oy belirledi. Kaybeden takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında 5. eleme adayı belli oldu. Sonrasında dört yarışmacının oylandığı konseyde ise 6. eleme adayı belirlendi. İşte 3 Eylül MasterChef 2021 56. bölümde yaşananlar…

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de haftanın son bireysel dokunulmazlığında kazananı belirleyecek ana ürün elma oldu. Şefler, yarışmacılara 40 dakika süre verdi ve bu sürede yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Farklı farklı lezzetli tabakların hazırlandığı bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan İbrahim oldu.

MASTERCHEF’TE 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef 2021’de bireysel dokunulmazlığı kazanan İbrahim oldu. İbrahim, eleme potasına Safanur’u göndermeyi seçti.

HAFTANIN 6. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takım için konsey toplandı. Konseyde eleme adayları ve dokunulmazlığı kazanan dışında kalan Mert, Hamza, Burcu ve Sergen için oylama yapıldı. Oylama sonucunda ismi en çok yazılan Hamza, haftanın altıncı eleme adayı oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 2021'de bu hafta ilk dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda ilk eleme adayı Emre, ikinci eleme adayı ise Fatma oldu. İkinci dokunulmazlık oyunu kaybeden Mavi takımda ise potaya giren Dilara ve Hasan eleme adayları oldu. Bu akşam ise Kırmızı takımdan Safanur ve Hamza, 5. ve 6. eleme adayları oldu.

ÜÇÜNCÜ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de haftanın son dokunulmazlık oyununda AFAD’a konuk olundu. Mavi takım ile Kırmızı takım, burada sekiz özel misafir için beş çeşit yemek yaptı. Konukların yemek sonrasında yaptığı oylama sonucunda kazanan takım belli oldu. Oyların sayımında büyük heyecan yaşandı. Üç yemekte 4-4 berabere kalan takımlardan kazananı iki yemekte verilen oylar belirledi. 40 oyun sayıldığı oyunda Mavi takım 21-19 skorla dokunulmazlığı kazanan takım oldu.