MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? 15 Eylül MasterChef 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Tayland mutfağından yemeklerin yapıldığı oyunda kaybeden takım, iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. 15 Eylül MasterChef 2021’de bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında 3. eleme adayı belli oldu. Konseyde yapılan oylama ile 4. eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 16.09.2021 00:18
Değiştirme Tarihi: 16.09.2021 00:18
MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? 15 Eylül MasterChef 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Şefler, takımlardan Tayland mutfağına ait yedi çeşit yemek yapmalarını istedi. Dokunulmazlığı kaybeden takım, bir kez daha mutfağa girdi ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Sonrasında konseyde oylama ile haftanın 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. 15 Eylül Çarşamba MasterChef 68. bölümde yaşananlar haberimizde.

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te dokunulmazlık oyunu konsepti Tayland mutfağı idi. Yedi çeşit yemek için takımlara verilen süre bir saatti. Süre sonunda şefler, tadım yaptıkları yemeklerde başarılı olan takımları açıkladı. Yedi yemekten

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2021’de dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım oldu. Eleme adayları olan Burcu ve Mustafa dışındaki yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunda gecenin en iyi tabağını çıkaran Emre, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kazanan Emre, üçüncü eleme adayı olarak Tunahan’ın ismini söyledi. Sonrasında toplanan konseyde yapılan oylamada adı en çok yazılan Hasan ile Safanur oldu. Yedişer kez yazılan bu iki isim arasında eleme potasına gidecek yarışmacıyı belirlemek takım kaptanına kaldı. Kırmızı takım kaptanı Hamza ise dördüncü eleme adayı olarak Hasan’ı gösterdi.