MasterChef’te ana kadroya kim girdi, kim kazandı? 3 Ağustos MasterChef 2021’in ana kadrosuna giren isim

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de ana kadroya giren üçüncü isim belli oldu. MasterChef 2021 final turu başladı ve ana kadroya giren yarışmacılar her gün belli oluyor. Bu akşam, 3 Ağustos Salı 28. bölümde ilk etapta tiramisuyu en iyi yapan altı yarışmacı, yaratıcılık oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen anlar sonrasında ana kadroya giren isim şefler tarafından açıklandı. Peki, MasterChef’te ana kadroya kim girdi?

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 04.08.2021 00:41

Kıyasıya mücadelenin verildiği final turu ile MasterChef Türkiye tüm heyecanıyla sürüyor. Yarışmacılar, bu turda seçilecek altı isim arasında girmek, isimleri yazılı önlükleri kazanabilmek için yarışıyorlar. Bu akşam, 3 Ağustos Salı MasterChef 2021 yeni bölümde ilk oyunda Tiramisu, ikinci oyunda ise ana ürün mısır olan yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Günün sonunda MasterChef 2021 ana kadrosuna giren üçüncü isim belli oldu. İşte MasterChef 28. bölümde yaşananlar…

MASTERCHEF’TE ANA KADROYA KİM GİRDİ?

MasterChef Türkiye’de yarışmacıların kıyasıya rekabeti final turunda devam ediyor. Final turuna kalmaya başaran yarışmacılar, her gün yeni bir oyunla yaptıkları yemekler ile ana kadroya girmeye çalışıyor. Bugün ilk oyunda şefler, yarışmacılardan tiramisu yapmalarını istedi. Bunun için verilen süre ise 50 dakika idi. Süre sonunda yaptıkları tadım sonrasında Sevgi, Sergen, Nursima, İbrahim, Dilara’yı sonraki etaba geçmelerine karar verdi.

MasterChef 2021 yeni bölümde ikinci etapta beş yarışmacıya ana ürün olarak mısır verildi. Yarışmacılar, verilen 40 dakikalık sürede en iyi yaratıcı tabakları çıkarmaya çalıştı. Süre sonunda şefler, son ikiye kalan İbrahim ve Dilara’nın arasında karar verebilmek için bir kez daha tadım yaptı. Son tadımla birlikte gecenin kazananı Dilara, MasterChef 2021 ana kadrosuna girmeyi başardı.