MasterChef’te ana kadroya kim girdi? 4 Eylül MasterChef 2021'de ana kadroya giren Azize mi Rabia mı?

MasterChef’te bu akşam yedek yarışmacılar arasında ana kadroya girme mücadelesi ekrana geldi. MasterChef 2021 final turunda ana kadroya giremeyen on iki yedek yarışmacı, iki aşamalı oyun sonrasında önlüğü kazanmaya çalıştı. 4 Eylül Cumartesi akşamı ekrana gelen MasterChef 57. bölümde yedek yarışmacılar arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Gecenin sonunda en iyi yemeği yapan yarışmacı, ana kadroya girmeye hak kazandı. Peki, bu hafta MasterChef’te ana kadroya giren yedek yarışmacı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 05.09.2021 00:17
Değiştirme Tarihi: 05.09.2021 00:34

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de lezzet mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef 2021’de bu akşam yedek yarışmacılar arasında ana kadroya girme mücadelesi yaşandı. 4 Eylül Cumartesi MasterChef yeni bölümde on iki yedek yarışmacı, ismi yazılı önlüğü kazanmak için tüm yeteneklerini sergiledi. Nefes kesen iki aşamalı oyunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler, ana kadroya giren ismi açıkladı. Peki, bu akşam MasterChef Türkiye’de ana kadroya kim girdi? MasterChef 57. bölümde yedek yarışmacıların mücadelesi, ana kadroya giren yarışmacı hakkındaki gelişmeler haberimizde.

MASTERCHEF’TE ANA KADROYA KİM GİRDİ?

MasterChef Türkiye’de bu akşam yedek yarışmacıların ana kadroya girme mücadelesi yaşanıyor. Birbirinden iddialı on iki yedek yarışmacı, ilk turda şeflerin istediği Buffalo Wings yapmaya çalıştı. Bu yemek için verilen süre 30 dakika idi. Süre bitiminde şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını yaparak turu geçen isimleri açıkladı. İlk turda başarılı olan altı yarışmacı; Araz, Pelin, Rabia Nur, Azize, Samet ve Melis oldu.

İkinci turda yarışmacılara yaratıcılık oyununda ana ürün olarak "Tarçın" verildi. Bu ürünle yapılacak yaratıcı yemek yapmaları için verilen süre 40 dakika süre verildi. Süre bitiminde şefler, yarışmacıların hazırladığı yemeklerin tadımını yaptı. Hem lezzet hem de görünüm olarak değerlendirilen tabaklarda Azize ve Rabia Nur son ikiye kaldı. Diğer arkadaşlarından daha başarılı yaratıcı yemek yapan Azize Polat, MasterChef Türkiye 2021'de ana kadroya girmeyi başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2021’DE HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu hafta Mavi takım ile Kırmızı takım arasında kıran kırana dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Üç dokunulmazlık oyunu sonunda Mavi takım 2, Kırmızı takım bir kez kazandı. Bunun sonucunda Mavi takımda eleme potasına Hasan ile Dilara girdi. Kırmızı takımdan eleme potasına giren isimler ise Emre, Fatma, Safanur, Hamza oldu. Pazar günü yapılacak eleme gecesinde bu yarışmacılardan birisi veda edecek.