MasterChef’te ana kadroya kim girdi? 4 Ağustos MasterChef 2021 ana kadronun 4. ismi Ateş mi İbrahim mi?

MasterChef Türkiye’de bu akşam ana kadroya giren dördüncü isim belli oldu. TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen MasterChef 2021’de final turu devam ediyor. İki eleme turunu geçen yarışmacılar, ana kadroya girmek için iki aşamalı turda en iyi yemeği yapmak için mücadele ediyor. İlk etapta en iyi su böreği yapan beş yarışmacı, yaratıcılık oyununda karşı karşıya geldi. 4 Ağustos Çarşamba MasterChef 29. bölümde ilk grupta kalan 11 yarışmacı, kıyasıya ismi yazılı önlüğü almak için yarıştı. Peki, bu akşam MasterChef’te ana kadroya kim girdi, final turunu kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2021 23:46
Değiştirme Tarihi: 05.08.2021 17:13

Ekranların en çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye’de final turu heyecanı sürüyor. Pazar günü başlayan final turunda ilk gruptan 3 kişi, MasterChef 2021 ana kadrosuna girmeyi başardı. Bir yarışmacının final turunda çekilme kararı aldığı programda her hafta altı yarışmacı, ismi yazılı önlüğü alacak. İki aşamalı final turunda bu akşam, önce su böreği için tezgahlarının başına geçen yarışmacılardan beşi yaratıcılık oyununa geçebildi. Bu turda ise kıyasıya mücadele sonunda kazanan ismi şefler oybirliği ile belirledi. Peki, bu akşam MasterChef’te ana kadroya giren dördüncü kişi kim oldu? Bu akşam, yarışmacılar hangi yemekleri yaptı? 4 Ağustos MasterChef 29. bölümde yaşananlar, tüm gelişmeler haberimizde.

MASTERCHEF’TE ANA KADROYA KİM GİRDİ?

MasterChef Türkiye’de ilk grupta yer alan yarışmacılar, bu akşam yine final turu mücadelesi veriyor. Bu grupta kalan 11 yarışmacı, ilk aşamada su böreği yapmak için kolları sıvadı. Şefler, su böreği için yarışmacılara 55 dakika süre tanıdı. Süre bitiminde şefler tadım yaparak sonraki tura geçen isimleri açıkladı. Bu akşam yaratıcılık oyununa kalan isimler, Sevgi, Sergen, Nursima, Ateş, İbrahim oldu. Yaratıcılık oyununda ana ürün olarak dondurma verilen yarışmacılara, 30 dakika süre tanındı. Şefler, hazırlanan ürünlerin tadımını yaptıktan sonra değerlendirmelerini açıkladılar. Buna göre beşinci Sevgi, dördüncü Sergen, üçüncü Nursima oldu. Son ikiye kalanlar arasında daha başarılı olan İbrahim, MasterChef 2021 ana kadrosuna giren dördüncü isim oldu.

MASTERCHEF 2021 ANA KADROSUNA GİREN İSİMLER

İlgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de final turu 1 Ağustos Pazar günü başladı. Şefler, bu sezon final turuna kalan yarışmacıların üç gruba ayrıldığını açıkladı. İlk grupta yer alan 14 yarışmacıya, Danilo şefin seçimi ile Sergen Özen de katıldı. Fakat Ayşenur Kurtar, ailevi sebeplerden yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Yarışmada ana kadroya giren isimler; Fatma Polat, Milhan Erdem ve Dilara Başaran oldu.

İLK GRUPTA YER ALAN YARIŞMACILAR

Sevgi Karataş, Nursima Toğaç, Ayşenur Kurtar, Mete Ozan Kibar, Sergen Özen, Tunahan Ak, İbrahim Cingözler, Fikret Tuğ, Fatma Polat, Dilara Başaran, Umut Can Çetinöz, Berk Vural Urun, Mert Ateş Durukan, Baturalp Aytulun, Milhan Erdem.