Yayınlanma Tarihi: 08.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 08.10.2021

MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? 7 Ekim MasterChef 2021’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Dört yarışmacı, Danilo şefin tabağını en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Kazanan isim ise bir arkadaşını potaya göndermek zorunda kaldı. Peki, bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 5. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Erzurum’da yapılan dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazanınca Kırmızı takım, bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Danilo şefin imza tabağını en iyi şekilde yapan yarışmacı, beşinci eleme adayını belirledi. İşte 7 Ekim MasterChef 86. bölüm detayları…

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa giren Kırmızı takım oldu. Eleme adayları dışındaki Araz, Rabia, Dilara ve Burcu, Danilo Zanna’nın imza tabağını en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Bu yemek için verilen süre ise 45 dakika idi. Süre sonunda şefler, yapılan yemeklerin tadımını yaptı. Burcu’nun yemeğin olan hata nedeniyle değerlendirmeye alınmadı. Değerlendirme sonucunda bireysel dokunulmazlığı kazanan Rabia oldu.

MASTERCHEF’TE 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Yedinci haftanın son bireysel dokunulmazlığı kazanarak eleme potasına gitmekten kurtulan isim Rabia oldu. Rabia’nın eleme potasına gönderdiği Burcu ise haftanın beşinci eleme adayı oldu.