MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 17 Kasım MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te haftanın 3. eleme adayı, dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımdan çıktı. Bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa giren yarışmacılar, kusursuz bir tabak çıkarmaya çalıştı. 17 Kasım Çarşamba bölümünde şefler, gecenin en başarılı ismini belirledi. Dokunulmazlığı kazanan isim de bir arkadaşını potaya gönderdi. Peki, MasterChef’te üçüncü eleme adayı kim oldu? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2021 23:41
Değiştirme Tarihi: 17.11.2021 23:41
MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 17 Kasım MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarından izleyicisi ile buluşan MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında 3. eleme adayı belli oldu. MasterChef’te bu akşam ikinci dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Gecenin en iyi yemeğini yapan yarışmacı, dokunulmazlığı kazandı ve 3. eleme adayı arkadaşını açıkladı. İşte 115. Bölümde oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyununda şefler, diyabet için farkındalık konseptiyle yemek yapmalarını istedi. Yarışmacılar, dört grupta verilen ürünler ile 40 dakika içinde yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Tadım sonrasında öne çıkan isimler, Dilara, Görkem, Mert oldu.

MASTERCHEF’TE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Verilen ürünler ile gecenin en lezzetli yemeğini yapan Dilara oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazandı. Dilara’nın eleme potasına gönderdiği Tahsin, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.