MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 15 Eylül MasterChef 2021’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın üçüncü eleme adayı belli oldu. 15 Eylül Çarşamba MasterChef yeni bölümde Kırmızı takım, bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan isim, bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, 3. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2021 23:29
Değiştirme Tarihi: 15.09.2021 23:59

İlgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takımın bir kez daha karşılaştığı dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Gecenin en iyi yaratıcı yemeğini yapan isim dokunulmazlık kazanarak, 3. eleme adayı olacak ismi söyledi. Peki, bu akşam MasterChef’te eleme potasına kim girdi? Dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın altı yarışmacısı, bu kez bireysel dokunulmazlık kazanmak için mücadele etti. Burcu ve Mustafa, eleme adayı olduğu için oyunda yer almadı. Yarışmacılara, hafta içinde oynanan oyunlardan kalan ürünler verildi ve bununla 40 dakika içinde yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Gecenin en başarılı yemeğini yapan Emre, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

MASTERCHEF’TE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu akşam Emre, üçüncü kez bireysel dokunulmazlığı kazandı. Oyun sonrasında eleme adayı olarak dokunulmazlık oyununda tatlıyı yapan ve kaybeden Tunahan’ı eleme adayı olarak gösterdi. Böylece MasterChef’te haftanın 3. eleme adayı Tunahan oldu.