Yayınlanma Tarihi: 19.08.2020 | Değiştirme Tarihi: 19.08.2020

MasterChef Türkiye'nin son bölümüne Eray ve Serhat tartışması damga vurdu! Birbirlerine girdiler

MasterChef Türkiye'de ilk haftanın ilk 2 eleme adayı belli oldu. Adaylar belli olduktan sonra mavi takımdan Eray ile kırmızı takımdan Serhat arasında sert bir tartışma yaşandı. MasterChef Türkiye'de 16 yarışmacının belli olmasıyla birlikte takımlar ilk takım oyunu için karşı karşıya geld. Gerginliğin ve heyecanın sık sık yaşandığı bölüme MasterChef Eray ile MasterChef Serhat arasındaki tartışma damga vurdu. 

MasterChef Eray, "Burada saygısızlık olmasın diye söylemedim ama Serhat daha önce, ‘Ben Amerika’da işi bıraktım. Ben gibi birisi varsa benim rakibimdir’ diyor. Biz parasız, ailemizden destek almadan ne koşullardan geçerek buraya geldik. Belki benim Amerika’ya gitme şansım olmadı. Belki de buradaki çoğu kişinin olmadı. Eleme oyununda beni karşına çıkar, seni elemezsem benim adım da Eray değil" ifadelerini kullandı.

Söz alan Serhat ise, ‘Senin seviyen ve imkanların; Amerika olabilir, uzay olabilir Bolu olabilir ya da buradan İzmit’e gitmek olabilir. Ben sana Rezzan örneğini vereceğim. Rezzan, Mersin’den ekmek parasını bırakıp geldi. Ben istersem uzaya gideyim ondan daha çok fedakarlık yapmış olmuyorum. Bu da onu benim rakibim yapıyor. Burada demagoji yapma. Ben yemem’ sözleriyle karşılık verdi.