Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 | Değiştirme Tarihi: 09.10.2020

MasterChef Türkiye'nin 8 Ekim bölümünde bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte kazanan yarışmacı

MasterChef Türkiye'de 8. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Peki bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Danilo Şef'in imza tabağına en yakın tabağı yaparak bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan o yarışmacı...TV8'in büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. 8 Ekim 2020 tarihli MasterChef 73. bölümde mavi takım ile kırmızı takım arasında mücadele, 2. dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Kıyasıya lezzet rekabeti sonrasında dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları ise bir kez daha mutfağa girdi. Oyuna damga vuran olay, Sefa'nın yaşadığı talihsiz kaza idi. İzleyenleri çok korkutan olayda, Sefa hafif bir şekilde atlatması sevindirdi. Süre sonunda şefler ise bireysel dokunulmazlığı kazananı açıkladı.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu akşam dokunulmazlığı Kırmızı takım kaybetti. İkinci kez dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda eleme adayı olan Serhat ile Walison, bireysel dokunulmazlık oyununda yer almadı. Geriye kalan beş yarışmacı, dokunulmazlığı kazanmak için tüm hünerlerini gösterdi. Oyun sırasında blenderın fişinin takılı olduğunu unutan ve elini kaptıran Sefa, talihsiz bir kaza yaşadı. Kanlar içinde kalan eline ilk müdahaleyi peçete ile saran Danilo şef oldu. Sonrasında sağlık ekibi gelerek gerekli pansumanı yaptı. Sefa, eline eldiven geçirerek oyuna devam etti.

Bireysel dokunulmazlık oyununda verilen süre 40 dakika idi. Şefler, süre sonunda tadım yaptılar. Danilo şefin imza tabağı olan "Yeşil Kuzu Dövmesi" isimli yemeğine en yakın olarak yapan iki yarışmacı vardı. Bu isimler Berker ile Eray idi. Finale kalan bu iki isim arasında gecenin en başarılı tabağını çıkaran ve bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışması Eray oldu.