Yayınlanma Tarihi: 31.10.2020 | Değiştirme Tarihi: 31.10.2020

MasterChef Türkiye'nin 31 Ekim bölümünde son düelloları ve dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu

MasterChef Türkiye'de 11. haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu? Peki pizza düellolarını ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Şefler yaptıkları tadımın ardından kazanan isimleri ve takımı işte böyle açıkladı.Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye'de haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Mavi takım ve Kırmızı takım arasındaki üçüncü dokunulmazlık oyununda Pizza düellosu yapıldı. Şefler tarafından belirlenen altı çeşit pizza, takım kaptanları tarafından paylaştırıldı. Böylece düello eşleşmeleri ortaya çıktı. Devamında ise sırayla ikişer pizza, iki takımdan ikişer yarışmacı tarafından yapıldı. Şefler, verilen süre sonunda yapılan bu iki çeşit pizzayı tattı ve sonrasında anından kazanan yarışmacıyı ve takımı açıkladı.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

31 Ekim Cumartesi günü MasterChef'in 89. bölümünde onbirinci haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Büyük bir heyecan içinde geçen oyunda pizza düellosu yapıldı. Şefler, hangi pizzaların yapılacağını açıkladı. Bu pizzalar, kaptanlar tarafından dağıtıldı. Böylece bu akşam düellolarında kim kimle eleşti belirlendi.

Pizzaların yapımı için verilen süre 45 dakika idi. Altı pizzadan dört tanesini daha başarılı yapan Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununu kazanan  oldu. Böylece skoru 2-1'e getirdi.