Yayınlanma Tarihi: 02.12.2019 | Değiştirme Tarihi: 03.12.2019

MasterChef Türkiye'nin 2 Aralık 2019 bölümünde kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte kaptanlık oyununu kazanan

MasterChef Türkiye 2 Aralık 2019 bölümünde oynanan kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı.MasterChef Türkiye 58. yeni bölümü yine heyecanlı sahneleri ile izleyenleri TV8 ekranına kilitledi. Sevilen yarışma programında geçen hafta Kıvanç'ın elenmesinden sonra toplamdan yedi aday kalmıştı. Kalan yarışmacılar, kaptanlık oyununu kazanmak için en güzel çöp şiş kebabı yapmaya çalıştılar. Verilen süre sonunda bir tanesi şeflerin daha çok beğenisini kazandı. Peki, Masterchef'te kaptanlık oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

2 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de 7 yarışmacı, kaptanlık oyunu için mücadele etti. Şefler, adaylardan çöp şiş yapmalarını istedi. Mangalda yapılan çöp şiş, yarışmacılara keyifli anlar yaşattılar. Süre sonunda yedi yarışmacıdan bir tanesi, şefler tarafından büyük övgü aldı. Son dörde çıkan adaylar arasında öne çıkan bu aday, mavi takımı kaptanı oldu ve kendisine rakip olacak kırmızı takımın kaptanını belirledi.

MASTERCHEF'TE YENİ KURALLAR

Ekranların en çok sevilen yarışma programında finale az bir zaman kaldı. Heyecanın dorukta olduğu MasterChef Türkiye'de geriye 7 yarışmacı kaldı. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu şefler, yarışmanın yeni kuralını açıkladı. Buna göre bundan sonra artık eleme oylaması yapılmayacak. Her gün oynanacak bir takım oyunu sonrasında kaybeden takım, bir de bireysel bir oyun daha oynayacak. Bu oyunda en kötü tabağı hazırlayan direk olarak eleme potasına gidecek.