Yayınlanma Tarihi: 11.10.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.10.2020

MasterChef Türkiye'nin 10 Ekim bölümünde bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, potaya hangi isimler gitti?

MasterChef Türkiye'de 8. haftanın son dokunulmazlık oyununu da mavi takım kazanarak haftayı 3-0 ile tamamladı. Kırmızı takımda eleme adayı olmayan 3 isim bireysel dokunulmazlık oyununa çıkarak ana ürünü soğan olan yemekler yaptı. Şeflerin yaptığı kritik tadımın ardından oyunun kazanan isim ve potaya giden son 2 isim belli oldu. İşte şeflerin kararlarını açıkladıkları o anlar...TV8'in eğlence, rekabet ve heyecan dolu yarışması MasterChef Türkiye'de üçüncü sezon ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. 10 Ekim 2020 tarihli MasterChef 74. bölümde Mavi takım, son dokunulmazlığı da kazanarak skoru 3-0 yaptı. Kaybeden Kırmızı takımda üç yarışmacı ise bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girmek zorunda kaldı. Bu yarışmacılardan şeflerin istediği yemek, ana ürün soğan olan yaratıcı bir yemek idi. Verilen süre sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi, şeflerin oybirliği ile ilan edildi.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de sekizinci haftanın mavi takımı ile kırmızı takımı arasındaki dokunulmazlık mücadelesi bu akşam sona erdi. Adana'da yapılan dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Zaten dört yarışmacısı eleme adayı olan Kırmızı takımda geriye kalan üç isim bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Şefler, Eray, Ebru ve Sefa'dan soğan ana malzemesi olan yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Bu yemek için yarışmacılara 40 dakika süre tanındı. Sürenin dolması sonrasında şefler tadımlarını yaptı ve kazanan yarışmacı açıkladı. Bu akşam, MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı Eray kazandı.

KİMLER ELEME ADAYI OLDU?

MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Eray olması ile birlikte Ebru ve Sefa, direkt olarak eleme adayı oldu. Bundan önceki oyunlarda eleme adayı olan yarışmacılar Serhat, Walison, Tanya ve Berker idi.