Yayınlanma Tarihi: 10.12.2019 | Değiştirme Tarihi: 10.12.2019

MasterChef Türkiye'den elenen Yasin Obuz'un yarışmadaki en renkli anları

TV8 ekranlarının büyük beğeniyle seyredilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu hafta elenen isim Yasin Obuz oldu. Renkli kişiliği ve kendine has hareketleriyle yarışmada fark yaratan Yasin Obuz'un geride bıraktığımız bölümlerden en komik anlarını sizler için derledik.Masterchef Türkiye'de geride bıraktığımız haftada Yasin, Güzide ve Batuhan eleme adayları olarak potaya çıkmıştı. Bu üçlüden Yasin Obuz, diğer 2 yarışmacıdan daha başarısız olarak MasterChef Türkiye'ye veda etmişti. 

Renkli kişiliğiyle yarışmaya farklı bir hava katan Yasin Obuz'un vedası sonrası, geride kalan Masterchef Türkiye bölümlerinden en renkli anları sizler için derledik.

YASİN OBUZ KİMDİR?

Aslen Diyarbakırlı olan Yasin Obuz, 1989 yılında dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun olan ve işletmecilik yapan Yasin Obuz’un ailesi Antalya'da yaşıyor.

Obuz, bir çok spor ile uğraşmış ayrıca geçmişte antrenörlük de yapmıştır.

Ticaretle uğraşan Obuz, yarışmaya İstanbul'dan katıldı. Yarışmada "Şampiyon belli acaba 2. kim olacak" gibi iddialı sözleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.  Yasin Obuz, Yemekteyiz yarışmasıyla tanındı ve birkaç kez katıldığı yarışmada rakiplerini epey zorladı.

Yasin Obuz, yönetmenliğini Bilal Kalyoncu'nun yaptığı 6 Eylül 2019 da gösterime giren Cin-si Bozuk adlı sinemada rol almıştır.