Yayınlanma Tarihi: 04.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 04.08.2021

MasterChef Türkiye ana kadrosuna giren 3. isim kim oldu? İşte MasterChef 2021'in üçüncü yarışmacısı

MasterChef Türkiye 3 Ağustos 2021 akşamında yarışmacı adayları MasterChef yarışmacı kadrosuna girebilmek için zorlu bir mücadeleye girişti. Önce tiramisu yapan yarışmacılar arasından 5 isim üst tura çıkarken, bu 5 isimden mısırın ana ürün olduğu bir yemek hazırlamaları istendi. Peki bu 5 isimden, en iyi tabağı hazırlayan yarışmacı adayı hangisi oldu? MasterChef'te kadroya giren 3. isim hangisi oldu? İşte cevabı... Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de ana kadroya giren üçüncü yarışmacı belli oldu. Final turuna kalan yarışmacılar, seçilecek altı isim arasına girmek için kıyasıya mücadele veriyor. Bu akşam, klasik bir yemek ve yaratıcılık oyunu sonrasında kazanan isim, şeflerin oy çokluğu ile belirlendi. İşte 28. bölümde yaşananlar…

MASTERCHEF’TE ANA KADROYA GİREN ÜÇÜNCÜ İSİM

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de final turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Binlerce yarışmacı arasından seçilen ve ilk iki eleme turunu geçen yarışmacılar, ana kadroya girebilmek için tam bir lezzet mücadelesi veriyor. MasterChef 2021’in 3 Ağustos Salı bölümünde ilk etapta tiramisu istenirken ikinci turda ise ana ürün mısır olan yaratıcı bir yemek yapmaları söylendi.

Bugün ilk oyunda şefler, yarışmacılardan tiramisu yapmalarını istedi. Verilen 50 dakikalık süre sonunda şefler, yaptıkları tadım sonrasında en fazla beş ismin yaptıklarını beğendiler. Buna göre Sevgi, Sergen, Nursima, İbrahim, Dilara’yı sonraki etaba geçmelerine karar verdi.

2. etapta ise beş yarışmacıya ana ürün olarak mısır verildi. Yarışmacılar, verilen 40 dakikalık sürede en iyi yaratıcı tabakları çıkarmaya çalıştı. Süre sonunda şefler, son ikiye kalan İbrahim ve Dilara’nın arasında karar verebilmek için bir kez daha tadım yaptı. Son tadımla birlikte gecenin kazananı ikiye bir oy çokluğu ile Dilara oldu. Böylece Dilara Başaran, MasterChef 2021 ana kadrosuna giren üçüncü isim oldu.