Yayınlanma Tarihi: 09.12.2021 | Değiştirme Tarihi: 09.12.2021

MasterChef Türkiye 8 Aralık 2021 | Haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye 2021'de 16. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanınca mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Oyun sonrası yapılan oylamayla haftanın 2. eleme adayı belirlendi...İlgiyle takip edilen MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Mavi takım ve Kırmızı takım arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlığı Kırmızı takım alırken Mavi takım, potaya giren ikinci ismi belirlemek zorunda kaldı.

MASTERCHEF'TE 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye'de bu akşam ikinci dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi. Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununda farklı bir konseptle karşı karşıya geldi. Takımların ikiye ayrılarak aynı yemekleri aynı şekilde yapmaya çalışması büyük heyecan yarattı. Nefes kesen mücadelede kazanan Kırmızı takım oldu.

MasterChef'in 8 Aralık 2021 tarihli bölümünde dokunulmazlğı kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Oyunda yapılması istenen yemek, Danilo Şefin özel tarifi idi. Zor ve teknik bir yemeği verilen sürede en yakın şekilde hazırlayan Hasan, dokunulmazlığı kazandı.

Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Mavi takımın konseyi toplandı. Konseyde Hasan dışındaki yarışmacılar için oylama yapıldı. Oylamada Mavi takım yarışmacıları arasında sert tartışmalar yaşandı. Dört yarışmacı için kullanılan beş oyun sonunda potaya giren ikinci isim