Yayınlanma Tarihi: 06.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 06.09.2021

MasterChef Türkiye 6 Eylül 2021 | Kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 3. haftanın kaptanlık oyununda tüm yarışmacılar hünerlerini sergilerken şefler kazanan ismi belirlemek için tadım yaptı. İşte tadım sonrası mavi takım kaptanlığını kazanan isim...Ekranların en çok izlenen yarışmacı MasterChef Türkiye'de üçüncü haftanın kaptanlık oyunu bu akşam oynandı. MasterChef 2021'de on altı yarışmacı, mavi takım kaptanı olmak için mücadele etti. Şefler, kazanan ismi belirleyecek yemek için bu yılın popüler tatlısı olan soğuk baklavayı seçti. Verilen süre içinde gecenin en iyi soğuk baklavasını yapan yarışmacı, kaptanlık oyununu kazandı.

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021, yeni sezonunda her bölümü ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Bu akşam, MasterChef 2021'in 3. haftası başladı. Ana kadroda yer alan on altı yarışmacı, mavi takım kaptanı olmak için kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler, yeni haftanın kaptanlarını belirleyecek oyunda yapılacak yemeğin soğuk baklava olduğunu açıkladı.

MasterChef Türkiye'de şefler, bu sene çok popüler olan, en çok tercih edilen şerbetli tatlı olan soğuk baklava yapmalarını istedi. Yarışmacılara, bu tatlıyı yapmaları için verilen süre bir saat oldu. Süre sonunda üç şef, farklı yarışmacıları seçerek yaptıkları baklavaların tadımını yaptı. Tadım sona erince, her şef, beğendiği isimleri açıkladı. Finale kalan isimler; Hasan, Dilara, Tahsin, Mert, Azize, Burcu idi.

MasterChef 2021 yeni bölümde şefler, kaptanlık oyununda finale kalan altı ismin yaptığı tatlıyı bir kez daha denedi. Yaptıkları tadım sonrasında günün kazanan ismi belli oldu. MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununu kazanan Hasan, mavi takım kaptanı oldu.