Yayınlanma Tarihi: 06.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 07.10.2021

MasterChef Türkiye 6 Ekim 2021 | Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 7. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Şefler yaptıkları tadım sonrası kazanan ismi işte böyle açıkladı...TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021'de dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım oldu. Yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için en yaratıcı yemeği yapmaya çalıştı. Üçüncü eleme adayını belirleyecek isim, şeflerin kritik tadımı sonrasında ortaya çıktı.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de heyecan ve lezzet mücadelesi devam ediyor. 6 Ekim Çarşamba tarihli MasterChef yeni bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Meksika mutfağı konulu dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu.

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlığı oynamak için mutfağa girdi. Şefler, bu oyunda yarışmacılara bir önceki oyundan kalan ürünleri verdi. Ve kırk dakika içinde bu ürünlerden yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi.

MasterChef 85. bölümde yarışmacılar, eleme potasına girmemek için hünerlerini sergiledi. Altı yarışmacı, süre sonunda yaptıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundu. Şefler, tadım yaparak kazanan ismi belirlemeye çalıştı.

Bireysel dokunulmazlık oyununda finale kalan isimler Dilara, Araz ve Burcu oldu. Gecenin üçüncüsü Burcu, ikincisi Araz oldu. En iyi yemeği yapan Dilara ise bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı. Böylece, Dilara'nın bu hafta kazandığı ikinci dokunulmazlığı oldu.