Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 | Değiştirme Tarihi: 07.12.2021

MasterChef Türkiye 6 Aralık 2021 | Kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 16. hafta heyecanı kaptanlık oyunu ile başladı. Peki kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte şeflerin yaptıkları tadım sonrası mavi takım kaptanı olan ismi açıkladığı o anlar...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de yeni hafta başladı. Dokuz kişi kalan yarışmacılar, kaptanlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Şeflerin istediği dürüm çeşitlerin en lezzetlisini yapan üç kişiden birisi Mavi takım kaptanı oldu.

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2021'de on altıncı hafta mücadelesi başladı. TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen yarışmasında her hafta heyecan ve rekabet artmaya devam ediyor. Bu hafta, yarışmacıların son sekize kalma mücadelesi nefes kesen karşılaşmalara sahne olacak.

MasterChef Türkiye'nin 6 Aralık Pazartesi tarihli bölümünde ilk mücadele Mavi takım kaptanı olmak için verildi. Şefler, yarışmacılardan dürüm yapmalarını istedi. Kırk beş dakika içinde üç adet dürüm yapmak için kolları sıvayan yarışmacılar, zamana karşı yarıştı.

Sürenin bitiminde Araz ve Dilara, yemeği yetiştiremedi. Tahsin, istenilen sayıda dürüm çıkaramadı. Şefler, hazır olan dürümlerin tadımını yaptıktan sonra arkadaşlarına göre daha başarılı dürüm yapan Hasan, Eren ve Burcu'yu öne çıkardı.

MasterChef 2021'de bu haftanın kaptanlık oyununda Eren üçüncü oldu. Burcu ikinci olurken gecenin en iyi dürümünü yapan Hasan, Mavi takım kaptanı oldu.