Yayınlanma Tarihi: 04.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 04.11.2021

MasterChef Türkiye 4 Kasım 2021 | Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 11. haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu Batman'da oynandı. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte şeflerin kazanan takımı belirleyen oyları saydıkları anlar...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. On birinci haftanın son takım oyunu Batman'da yapıldı. Hasankeyf'te yapılan dokunulmazlık oyununda bir takım, sezonda iki ilki gerçekleştirdi. Kazanan takımı, konukların verdiği oylar belirledi. Burcu ile Azize arasındaki tartışma ise oyuna damgasını vurdu.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2021'de kritik dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Bu akşam oynanan son takım oyunu, dış çekimde Batman'da yapıldı. Tarihi Hasankeyf ilçesinde oynanan dokunulmazlık oyununda yöresel yemekler, özel konuklara ikram edildi.

MasterChef'in 4 Kasım 2021 tarihli bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım, son dokunulmazlık oyununda karşılaştı. 106. bölümde dokunulmazlık oyunu menüsünü Batman yemekleri oluşturdu. Yapılacak beş çeşit yemek için takımlara bir saat süre verildi.

Süre bitimiyle yapılan yemekler konuklara ikram edildi. Tadım sonrasında misafirler, yemekler için oylarını kullandı. Beş çeşit yemek için toplamda 35 oy kullanıldı. Şefler, her yemek için verilen oyları tek tek açarak hangi takımın daha başarılı olduğu belirlendi.

Dokunulmazlık oyununda her yemekte kazanan Mavi takım oldu. Hepsini aynı skorla 4-3 kazanan Mavi takım, böylece bu sezonda bunu ilk defa yapan takım oldu. Aynı zamanda Mavi takım, üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanarak 1-0 mağlup başladığı haftayı 2-1 galip getirdi. Bu da MasterChef 2021 sezonunda bir ilk olarak kayıtlara geçti. Dokunulmazlık oyununda Mavi takım, 20-15 skorla kazanmış oldu.

Dokunulmazlık oyunu sırasında Kırmızı takımda kaptan Burcu ile Azize arasında tartışma yaşandı. Bu ikili arasındaki yapılan bir yemeğe kimyon katılır, katılmaz tartışması, stüdyoda da devam etti. Tartışma sırasında duygusal olarak etkilenen Azize, gözyaşları içinde kaldı. Fenalaşan Azize'ye sağlık ekibi müdahale etti. Bir müddet dinlenen Azize, stüdyoya geri geldi.