Yayınlanma Tarihi: 05.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 05.08.2021

MasterChef Türkiye 4 Ağustos 2021 | Ana kadroya giren dördüncü isim belli oldu

MasterChef Türkiye 2021'in bu akşam ekranlara gelen yeni bölümünde büyük bir heyecan yaşandı. Final turunu atlatıp, MasterChef ana kadrosuna girmek için mücadele eden yarışmacılar arasında bir kişi daha ana kadroya katılmanın mutluluğunu yaşadı. Şeflerin yaptığı tadım sonrasında MasterChef Türkiye'de ana kadroya giren dördüncü isim belli oldu.Her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen MasterChef Türkiye’de 4. sezon yarışmacıları seçimi, final turu mücadelesi ile devam ediyor. Final turuna kalan yarışmacılardan oluşan ilk grupta bu akşam MasterChef 2021 ana kadrosuna giren dördüncü isim belirlendi. Kıyasıya mücadele sonunda günün kazanan ismini şeflerin oybirliği ile aldığı karar belirledi.

MASTERCHEF 2021 ANA KADROSUNA GİREN DÖRDÜNCÜ İSİM

TV8’in sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye 2021’de final turu tüm heyecanıyla devam ediyor. MasterChef 2021 ana kadrosuna girmek isteyen yarışmacılar, iki eleme turu sonrasında final turunda karşı karşıya geldi. İlk grupta yer alan yarışmacılardan üç isim ana kadroya girmişti. Kalan on bir yarışmacı arasında bu akşam yine kıyasıya lezzet mücadelesi yaşandı.

MasterChef Türkiye’nin 4 Ağustos Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümünde şefler, yarışmacılara 55 dakika süre tanıdı ve su böreği yapmalarını istedi. Şefler, ilk etapta beş yarışmacının yaptığı su böreğini başarılı buldu. İkinci tura geçen isimler; Sevgi, Nursima, İbrahim, Ateş ve Sergen oldu.

MasterChef 2021’in 29. bölümünde yaratıcılık oyununda ise ana ürün dondurma idi. Yarışmacılara, bu ürün esas olacak şekilde yapacakları yaratıcı yemek için verilen süre ise 30 dakika idi. Ana kadroya geçmek isteyen yarışmacılar, en başarılı tabağı çıkarmak için mücadele etti. Süre sonunda şefler, tadım yaptıktan sonra ismi yazılı önlüğü kazanan yarışmacıyı açıkladı.

MasterChef’te bu akşam final turunda günü beşincisi Sevgi, dördüncü Sergen, üçüncüsü Nursima oldu. İkinci olarak bitiren Ateş olurken günün kazanan ismi İbrahim oldu. Böylece, MasterChef 2021’de ana kadroya giren dördüncü isim İbrahim Cingözler oldu.