Yayınlanma Tarihi: 30.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 30.09.2021

MasterChef Türkiye 30 Eylül 2021 / Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın 3. dokunulmazlık oyunu sonrası MasterChef izleyicileri evlerinde tadım yaptı ve oylarını kullandı. İşte kullanılan oylar sonucu dokunulmazlık oyununu kazanan takım...Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye 2021’de haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Mavi takım ile Kırmızı takım, İstanbul’un dokuz semtindeki MasterChef seyircisine yemek yaptı. Konsepti evlere servis olan dokunulmazlık oyununda jüri ise izleyiciler oldu. Ve onların verdiği oylar ile dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu.

MASTERCHEF’TE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarından izleyicisi ile buluşan MasterChef Türkiye’de bu akşam 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef 2021’in 30 Eylül Perşembe bölümünde dokunulmazlık oyununda yemekler, yarışmanın izleyicileri için yapıldı. İstanbul’un dokuz semtinde oturan izleyiciler için dört çeşit yemek yapılması istendi ve 45 dakika süre verildi.

MasterChef’te haftanın son dokunulmazlık oyunu menüsünde kabak çiçeği dolması, tepsi içli köfte, islim kebabı, haşhaşlı revani vardı. Şefler, takımlardan onar adet porsiyon hazırlamasını istedi. Verilen sürenin bitiminde yemekler paketlendi ve gelen kuryelere teslim edildi. 3. dokunulmazlık oyununda yemekler, seçilen MasterChef izleyicilerine ulaştırıldı. Seyirciler, gelen yemeklerin tadımı sonrasında oylarını kullandı.

Dört çeşit yemek için dokuz seyirci tarafından verilen 36 oy, şefler tarafından tek tek sayıldı. İlk yemekte Mavi takım, 9-0 kazanarak oyuna farklı başladı. Sonraki yemeği ise Mavi takım 7-2 kazanarak rakibiyle arasındaki farklı açtı. Son iki oyunu da kazanan Mavi takım, yapılan yemeklerin hepsinde başarılı oldu. Toplamda ise 27-9 gibi farklı bir skorla rakibini geçen Mavi takım, son dokunulmazlığı da aldı ve haftayı 3-0 galip kapattı.