Yayınlanma Tarihi: 01.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 01.10.2021

MasterChef Türkiye 30 Eylül 2021 / Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 6. haftanın son dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Şefler yaptıkları tadım sonrası kazanan ismi işte böyle açıladı...Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam üçüncü dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Mavi takım ile Kırmızı takım arasındaki son takım oyununu kazananı seyirciler belirledi. Farklı bir şekilde dokunulmazlığı kazanan Mavi takım olurken Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Verilen ana ürünle gecenin en iyi yemeğini yapan isim, dokunulmazlığı kazanarak bir hafta daha yarışmada kalmayı garantiledi.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de altıncı haftanın dokunulmazlık mücadelesi bu akşam sona erdi. İki takım, üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Yaptıkları yorumlara göre seçilen dokuz MasterChef 2021 seyircisi için yemekler hazırlandı. İzleyiciler, gelen yemeklerin tadımını yaptıktan sonra oylarını kullandı. Bu oylamaya göre Mavi takım, dokunulmazlık oyununu 27-9 skorla kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için bir kez daha mutfağa girdi. Şefler, yarışmacılara ana ürün olarak kereviz verdi ve yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Bu yemek için 40 dakika süre verildi. Yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanarak potaya girmemek için tüm hünerlerini sergiledi. Sürenin bitiminde hazırlanan yemekler, şeflerin beğenisine sunuldu.

Şefler, bireysel dokunulmazlık oyununda kritik tadımı yaparak yemekleri değerlendirmeye aldı. Dört isim arasında gecenin en iyi tabağını çıkaran Emre oldu. Emre, bu sezon dördüncü kez bireysel dokunulmazlığı kazanmış oldu.