Yayınlanma Tarihi: 31.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 31.08.2021

MasterChef Türkiye 30 Ağustos 2021 | Kaptanların düellosunu kazanan isim belli oldu

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın kaptanlık oyununu kazanarak mavi takım kaptanı olan Tahsin rakibi olarak kırmızı takım kaptanlığına Emre'yi getirdi. İşte iki kaptanın düellosunda kazanan isim...İzlenme rekorları kıran MasterChef Türkiye'de bu akşam son olarak kaptanlar düellosu ekrana geldi. MasterChef 2021'in ikinci haftasında yarışmacılar, ilk olarak kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyun sonucunda Mavi takım kaptanı Tahsin ile Kırmızı takım kaptanı Emre, düelloda karşı karşıya geldi. Düelloyu kazanan kaptan, takımına önemli bir avantajı kazandırdı.

MASTERCHEF'TE KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021, her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. MasterChef'te bu akşam kaptanlık oyunu ile ikinci hafta mücadelesi başladı. Yarışmacılar, ilk olarak Mavi takım kaptanı olmak için rekabet etti.

MasterChef Türkiye'nin 30 Ağustos Pazartesi bölümünde on altı yarışmacı, kaptanlık oyununda en iyi tantuniyi hazırlamaya çalıştı. Şeflerin tadım sonrasında mavi takım kaptanı olan ismin Tahsin olduğunu açıkladı. Tahsin'in kırmızı kaptan olarak tercihi Emre oldu.

Kaptanların belli olmasından sonra sıra yarışmacı seçimine ve takımların oluşturulmasına geldi. Tahsin ve Emre'nin karşılıklı seçimleri sonrasında Mavi takım ve Kırmızı takım kadroları ortaya çıktı. Takımlarında belirlenmesinden sonra ise kaptanlar düellosu yapıldı.

MasterChef'te kaptanlar, ilk takım oyununda avantajı elde etmek için düello yaptı. Kaptanlar düellosu yemeği falafel idi. Somer şef, oyun öncesinde yemeğin kriterlerini açıkladı. Oyun bitiminde şefler, tek tek kriterlere uygun olarak hazırlanmış falafelleri saydı. Değerlendirme sonucunda rakibine göre hem daha fazla hem de daha lezzetli falafel hazırlayan Tahsin, kaptanlar düellosunu kazanan isim oldu.