Yayınlanma Tarihi: 29.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 30.11.2021

MasterChef Türkiye 29 Kasım 2021 | MasterChef'te kaptanlık oyununu kazanan isim Sergen oldu

TV8'de yayınlanan ekranların en sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye 2021'in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Kaptanlık oyununda en iyi yağlamayı yapan isim mavi takımın kaptanlığını kaptı. Kazanan isim şefler tarafından açıklandı. İşte gecenin kazananı...Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye 2021'de kaptanlık oyunu, büyük heyecan içinde geçti. Yeni haftanın ilk gününde kaptanlık oyunu için mutfağa giren yarışmacılar, Mavi takım kaptanı olmak için hünerlerini sergiledi. Gecenin en iyi yemeğini yapan isim, kaptanlık oyununu kazandı.

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye'de lezzet mücadelesi sürüyor. Sevilen yarışmada her hafta Pazartesi günleri ilk olarak kaptanlık oyunu oynanıyor. On beşinci hafta, kalan on yarışmacı, kaptanlık oyununda kıyasıya mücadele verdi.

MasterChef'in 29 Kasım Pazartesi bölümünde oynanan kaptanlık oyununda istenen yemek yağlama oldu. Kayseri'nin meşhur lezzetini yapmak için yarışmacılar kollarını sıvadı. Sekiz tane yağlama yapmaları için kırk beş dakika süre verildi.

Kaptanlık oyununda verilen sürenin sonunda şefler, yarışmacıların yaptığı yağlamaların tadımını yaptı. On yarışmacı arasından dört ismin tabağı ön plana çıktı. Kaptanlık oyununda en başarılı dört isim Sergen, Dilara, Mert ve Hasan idi.

MasterChef'te heyecanla beklenen sonucu şefler açıkladı. Verilen sürede en iyi Kayseri yağlamasını yemeğini yapan isim Sergen oldu. Böylece MasterChef Sergen, bu sezon ilk defa kaptanlık oyununu kazanarak Mavi takım kaptanı olmayı başardı.