Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 30.11.2021

MasterChef Türkiye 29 Kasım 2021 | MasterChef'te kaptanlar düellosunu kazanan isim hangi yarışmacı oldu?

TV8'de yayınlanan sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de kaptanlar düellosunu kazanan belli oldu. Kaptanlık oyunu sonrasında takımlar oluşturuldu. Son olarak kaptanlar düellosu yapıldı. Peki kaptanlar düellosunu kazanan isim hangi yarışmacı oldu?TV8'in sevilen yarışmalarından MasterChef Türkiye 2021'de heyecan dolu yeni hafta başladı. Yarışmacılar, ilk olarak kaptanlık oyununda karşılaştı ve Mavi takım kaptanı olmak için çalıştı. Sonrasında takımlar oluşturuldu. Son olarak ise kaptanlar düellosu yapıldı ve avantajı kazanan takım belli oldu.

MASTERCHEF'TE KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de lezzet mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. On beşinci haftasına giren MasterChef'te on yarışmacı kaldı. Bu akşam, yarışmacılar kaptanlık oyununda karşılaştı. Oyunu kazanan Sergen, ilk defa Mavi takım kaptanı oldu. Sergen'in Kırmızı takım kaptanı için tercihi ise Eren oldu.

29 Kasım Pazartesi akşamında ekrana gelen MasterChef 123. bölümde kaptanların belli olması sonrasında sıra yarışmacı seçimine geldi. İki kaptan, haftayı galip bitirmek için güçlü bir takım oluşturmaya çalıştı ve aklındaki yarışmacıları takımına katmak için seçimini yaptı.

MasterChef'te bu haftanın takımları oluşturulduktan sonra son olarak ekrana kaptanlar düellosu geldi. Mavi takım kaptanı Sergen ve Kırmızı takım kaptanı Eren, düelloda karşılaştı. Kaptanlar düellosu, geçen hafta olduğu gibi yine bilgi yarışması şeklinde yapıldı. Kaptanlar, sorulan 21 soruya doğru cevabı vermeye çalıştı. Sorular ve verilen cevaplar, izleyenleri kırdı geçirdi.

Kaptanlar düellosu sırasında Tahsin'in özellikle şefler hakkındaki sorulara net bir şekilde cevap vermesi, Somer şef hakkındaki detaylı olarak açıklama yapması, başta şefler olmak üzere izleyen herkesi şaşkına çevirdi.

Kaptanlar düellosunda Sergen 11, Eren ise 4 doğru cevap verdi. Bu sonuçla kaptanlar düellosunu kazanan Sergen oldu. Böylece Mavi takım, ilk takım oyununda şefler tarafından açıklanacak önemli bir avantaj elde etti.