Yayınlanma Tarihi: 30.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 30.09.2021

MasterChef Türkiye 29 Eylül 2021 / Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 6. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. İşte oyunu kazanan isim...TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef 2021'de bireysel dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım oynamak zorunda kaldı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda gecenin en iyi yaratıcı yemeğini yapan isim, dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021 yeni bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu büyük heyecana neden oldu. Düello şeklinde yapılan oyunda kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım ise dokunulmazlığı kaybettiği için bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Oyunda istenen yemek ise yaratıcı bir tabak idi.

MasterChef'in 29 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelen 80. bölümünde Kırmızı takım, bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Eleme adayları olan Milhan ile Araz, bu oyunda yer almadı. Altı yarışmacıya verilen ürünler, MasterChef'te bu hafta oynanan oyunlarda kalan yiyeceklerdi.

MasterChef son bölümde yarışmacılar, verilen ürünlerle ile yaratıcı, farklı bir yemek yapmaya çalıştı. Süre bitiminde hazırlanan yemekler, şeflerin beğenisine sunuldu. Tadım sonrasında Safanur, Mustafa ve Burcu finale kaldı. Bu üç isim arasında gecenin en iyi yemeğini yapan Burcu, bireysel dokunulmazlığı kazandı.