Yayınlanma Tarihi: 28.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 28.10.2021

MasterChef Türkiye 28 Ekim 2021 | Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 10. haftanın son dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Kütahya'da oynanan oyun sonrası özel konukların verdiği oylar böyle sayıldı. İşte dokunulmazlık oyununu kazanan takım...MasterChef Türkiye 2021'de sezonun en heyecanlı dokunulmazlık oyunu, bu akşam ekrana geldi. MasterChef'te onuncu haftanın son dokunulmazlık oyunu Kütahya'da yapıldı. Misafirlerin kullandığı oyların sayımı sonucunda kazanan takımı, açılan son oy belirledi.

MASTERCHEF'TE SON DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de Mavi takım ile Kırmızı takım, üçüncü kez takım oyununa çıktı. MasterChef 101. bölümünde Kütahya'ya giden takımlar, son dokunulmazlığı kazanmak için şeflerin belirlediği yöresel yemekleri yaptı.

MasterChef 2021'in 28 Ekim Perşembe bölümünde dış çekim Kütahya'da yapıldı. Mavi takım ile Kırmızı takımdan üçüncü dokunulmazlık oyununda beş çeşit yöresel yemek yapılması istendi. Bu yemeklerin yapılması için ise bir saat süre verildi.

Dokunulmazlık oyununda süre bitiminde hazırlanan yemekler, yedi özel konuğa ikram edildi. Konuklar, yemeklerin tadımı sonrasında beğendiği tabaklar için oylarını kullandı.

MasterChef stüdyosunda yapılan oy sayımında heyecan tavan yaptı. Beş çeşit yemek için yedi misafirin kullandığı otuz beş oy sayımı sonucunda kazanan takımı son oy belirledi. Yemeklerin üçünü Kırmızı takım, ikisini Mavi takım aldı. İki takım yarışmacıları da Danilo şefin açacağı son oya kilitlendi. Genel skorda 18-17 ile dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu.