Yayınlanma Tarihi: 26.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 26.11.2021

MasterChef Türkiye 25 Kasım 2021 | İşte bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan ve 5. ile 6. eleme adayları

MasterChef Türkiye 2021'de 14. haftanın son dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı ve kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Yapılan kritik tadımın ardından bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ile 5. ve 6. eleme adayları belli oldu...Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye'de haftanın son dokunulmazlığını kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım, kaybettiği dokunulmazlık sonrasında bireysel dokunulmazlık için mutfağa girdi. Üç yarışmacının oynadığı oyun sonrasında oylamaya gerek kalmadı ve kaybeden iki isim, otomatikman potaya girdi.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım oldu. Kırmızı takımda iki kişi potada olduğu için kalan üç kişi ile bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Hasan, Eren ve Araz, mutfağa girerek potaya girmemek için mücadele verdi.

MasterChef'in 25 Ekim Perşembe bölümünde bireysel dokunulmazlık oyunu konsepti değerlendirme yemeği idi. Oyunlardan kalan ürünlerle en iyi yemeği hazırlayan bireysel dokunulmazlığı kazanacaktı. Bu yemeği hazırlamak için verilen süre 40 dakika idi.

Yarışmacıların, ellerinden gelen en iyi yemek hazırlamaya başladı. Birbirinden farklı, renkli ve lezzetler tabakların hazırlanmış olması şefleri memnun etti. Tadım sonrasında şefler, kazanan ismi açıkladı.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef 2021'de bireysel dokunulmazlık için mutfağa üç kişinin girmesi nedeniyle konseye gerek kalmadı. Kazanan isim, adını son on yarışmacı arasına yazdırdı. Fakat kazanamayan iki isim ise haftanın 5. ve 6. eleme adayı oldu. Bu akşam, bireysel dokunulmazlığı Eren kazandı. Bu durumda potaya giren diğer iki isim, Araz ve Hasan oldu.