Yayınlanma Tarihi: 25.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 26.11.2021

MasterChef Türkiye 25 Kasım 2021 | Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 14. haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne olurken yarışmacı yakınları tadım yaptı. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte MasterChef'te haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan takım...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de bu akşam son dokunulmazlık oyununu heyecanı yaşandı. Üçüncü dokunulmazlık oyununda jüriliği yarışmacıların aileleri yaptı. Verilen sürede tamamlanan yemeklerin tadımı, yarışmacıların aileleri yaptı ve yaptıkları seçimler ile kazanan takımı belirlediler.

MASTERCHEF'TE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021'de 14. haftanın galibi bu akşam belli oldu. 121. bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, üçüncü dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Gecenin sürprizi ise tadım yapmak için stüdyoya gelen yarışmacıların aileleri oldu.

MasterChef'in 25 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümünde haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler, bu sefer az yemek verdikleri oyunda daha kısa süre ile yarışmacıların ne kadar hızlı yemek yapabildiklerini görmek istedi. Menüde süzme mercimek çorbası, patlıcan musakka ve pilav, sultan sarma vardı. Bu yemeklerin yapılması için 40 dakika süre verildi.

Verilen yemekler, esnaf lokantası gibi yani ufak porsiyonlar değil bol kepçe şeklinde çok miktarlarda yapıldı. Verilen süre sonunda tadım masası geldi. Her yemekten birer tabak hazırlayan yarışmacıları şaşırtan ise tadım için ailelerinden birinin gelmesi oldu.

Yarışmacıların aileleri, stüdyoya gözleri kapalı şekilde geldi ve onara sırtı dönük bir şekilde tadım yaptı. Yarışmacılar ise heyecanla ailelerinden gelen konuğun yapacağı seçimi izledi. Konuklar, yemeklerin tadımını yaptı ve beğendiği tabağı kaldırdı. Böylece altındaki renge göre puan alan takım belli oldu. Verilen oylar sonucunda üçüncü dokunulmazlık oyununu, 17-15 skorla kazanan Mavi takım oldu.