Yayınlanma Tarihi: 26.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 26.09.2021

MasterChef Türkiye 25 Eylül 2021 | Yedeklerden ana kadroya giren isim belli oldu

MasterChef Türkiye 2021'de yedek yarışmacıların ana kadroya girme mücadelesi devam ederken şefler yaptıkları tadım sonrası kazanan ismi belirledi. İşte yedeklerden ana kadroya giren o isim...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de ana kadroya giren beşinci yedek yarışmacı belli oldu. On yedek yarışmacı, aylar süren çaba sonucunda önlüğü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Gecenin en iyi lazanyasını yapan isim ana kadroya girmeye hak kazandı.

MASTERCHEF'TE ANA KADROYA KİM GİRDİ?

MasterChef Türkiye 2021'de bu akşam MasterClass oyunu sonrasında ana kadroya giren isim belirlendi. MasterChef'in 25 Eylül Cumartesi bölümünde on yedek yarışmacı, ismi yazılı önlüğü kazanmak için tüm hünerlerini sergiledi.

MasterChef 2021'in 76. bölümünde yedek yarışmacılar, beşinci kez bir araya geldi ve ana kadroya girmek için savaştı. Şefler, ana kadroya girecek yemeğin lazanya olduğunu söyledi. Yarışmacılara lazanya yapmaları için verilen süre 50 dakika idi.

Süre bitiminde şefler, hazırlanan lazanyaların tadımını yaptı. Kritik tadım sonrasında şefler, gecenin dört başarılı ismini açıkladı. Finale kalan isimler Samet, Yiğit, Rabia ve Pelin olduğunu söyledi. Dört isim arasında ise gecenin en iyi lazanyasını yaparak önlüğü alan Pelin, MasterChef 2021 ana kadrosuna girmeyi başardı.