Yayınlanma Tarihi: 25.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 25.09.2021

MasterChef Türkiye 25 Eylül 2021 | MasterClass oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 5. haftanın MasterClass oyunu eğlenceli bir mücadeleye sahne olurken şefler kazanan ismi belirlemek için tadım yaptı. İşte oyunu ve ödülü kazanan o isim...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de bu akşam MasterClass heyecanı vardı. Yarışmacılar, keyifli ve bilgi dolu bir peynir MasterClass'ı aldı. Sonrasında stüdyoda tezgahlarının başına geçerek en iyi makarnayı yapmaya çalıştı. Gecenin en iyisi ise güzel bir ödül kazandı.

MASTERCHEF'TE MASTERCLASS'I KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de yarışmacılar, peynir MasterClass'ında eğlenceli anlar yaşadı ve üretim tesisinde çok faydalı bilgiler aldılar. Peynir çeşitleri ve peynir üretimine dair MasterClass'ı bu sefer yerinde gördüler.

MasterClass sonrasında yarışmacılar, mutfağa girdi. Şefler, MasterClass'ta bu hafta kazanacak ismi belirlemek için makarna yapmalarını istedi. Üç çeşit peynirle yapılacak makarna için yarışmacılara verilen süre 30 dakika oldu.

Süre bitiminde şefler, yarışmacıların hazırladığı makarnaların tadımını yaptı. Araz, Mustafa, Eren, Hasan bu gece MasterClass'ta finale kalan isimler oldu. Şefler, gecenin en iyi makarnasını hazırlayarak MasterClass'ı kazananın Mustafa olduğunu açıkladı. Mustafa, MasterClass ödülü olarak bir hediye çeki kazandı.