Yayınlanma Tarihi: 25.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 25.08.2021

MasterChef Türkiye 25 Ağustos 2021 / Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı!

MasterChef Türkiye'nin 25 Ağustos akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, oyunu hangi takım kazandı? İşte yanıtı... Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de her geçen gün ile heyecan ve mücadele artıyor. MasterChef 2021'de ana kadro yarışmacılarının belli olması sonrasında ilk haftanın takımları oluşturuldu. Bu akşam ise Mavi takım ile Kırmızı takım, bir kez daha dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadelelerin devamında şefler, günün kazanan takımını açıkladı.

MASTERCHEF'TE 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye'de Mavi takım ile Kırmızı takım, bir kez daha dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda konsept İspanya mutfağı idi. Bu yemekler; Carillera De Ternera, Endülüs usulü tavuk, Sopa De Ajo, İspanyol omleti, Lentejas Con Chorizo, Crema Catalana, Almejas en Salsa idi. Birbirinden lezzetli yedi çeşit yemeğin yapılması için takımlara bir saat süre verildi.

MasterChef 2021'de takımlar, yemekleri en iyi şekilde yapmak için mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Oyun sırasında Mavi takımda Burcu, bir yemekte aynı tadım kaşığını iki kez kullanınca Mehmet şef, bu yemeği tezgahlarından aldı. Mavi takım, kısıtlı zamanda bu yemeği tekrar yapmak zorunda kaldı. Süre sonunda şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını yaptı. Ve sonrasında hangi yemekte hangi takımın başarılı olduğunu açıkladı. Yedi yemekten beş tanesini daha başarılı yapan Kırmızı takım oldu. Böylece, Kırmızı takım ikinci dokunulmazlık oyununu da kazandı.