Yayınlanma Tarihi: 25.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 26.08.2021

MasterChef Türkiye 25 Ağustos 2021 / Haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununu Hasan kazandı!

MasterChef Türkiye'de yarışmacıların kıyasıya mücadelesi devam ediyor. Yarışmanın yeni bölümünde, haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Hasan oldu. İşte o anlar... Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye'de takımların ilk haftadaki mücadele devam ediyor. MasterChef 2021'in 47. bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Mücadeleyi kazanarak dokunulmazlığı elde eden Kırmızı takım oldu. Mavi takım yarışmacıları ise bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfaya girmek zorunda kaldı.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında dördüncü sezonuna giren MasterChef Türkiye 2021'de kıyasıya mücadele devam ediyor. Sevilen yarışmada bu hafta oluşturulan Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununda kıyasıya yarışıyor. Bu akşam, 25 Ağustos Çarşamba günü MasterChef 2021'de İspanya mutfağı konseptli dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı.

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda eleme adayı olan Tunahan ile Tahsin dışındaki altı yarışmacı, mutfağa girdi. Ve bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bu oyunda şefler, yarışmacılara değerlendirme yemeği yapmaları için kemer patlıcan, bostan patlıcan, çam sakızı, balsamik sirke, taze zencefil, panko, soda, beyaz peynir, dana bonfile, taze adaçayı, jumbo karides ve tavuk kalça but verdi. Ve yemek yapmak için 40 dakika süre tanındı.

Süre sonunda şefler, yarışmacıların yaptıkları yemekleri tek tek tadımını yaptı. Sonrasında yaptıkları değerlendirme ile Görkem ve Hasan'ın finale kaldığını açıkladı. Bu iki isim arasında ise daha başarılı ve bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Hasan oldu. Hasan, dün yapılan ilk bireysel dokunulmazlık oyununu da kazanmıştı.