Yayınlanma Tarihi: 25.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 25.11.2021

MasterChef Türkiye 24 Kasım 2021 | Haftanın 3. ve 4. eleme adayı belirlendi

MasterChef Türkiye 2021'de 14. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı ve mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Peki haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de heyecan sürüyor. Bu akşam, 14. haftanın ikinci dokunulmazlık dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi takım ve Kırmızı takımın ikinci karşılaşmasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım, aynı zamanda güzel bir ödül kazandı. Kaybeden takım ise iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı.

MASTERCHEF'TE 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Her bölümü farklı heyecan yaşatan MasterChef Türkiye 2021'de haftanın 3. ve 4. eleme adayı bu akşam belli oldu. Mavi takım ve Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununda Adile Sultan Kasrında karşılaştı. Konuk öğretmenlerin oylaması sonucunda dokunulmazlığı bir sayı farkla Kırmızı takım kazandı.

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, siyah önlükleri ile mutfağa bir kez daha girdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda şefler, yarışmacılardan sadece fırın kullanılarak bir yemek yapmalarını istedi. Başka bir pişirme tekniği kullanmadan yapılacak yemek için kırk dakika süre verildi. Sürenin sonunda en başarılı tabağı hazırlayan Burcu, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, üçüncü eleme adayı olarak Safanur'u seçti. Sonrasında Mavi takımdan dört isim için oylama yapıldı. Oylama sonucunda ismi en çok yazılan Mert ise haftanın dördüncü eleme adayı oldu.