Yayınlanma Tarihi: 23.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 24.09.2021

MasterChef Türkiye 23 Eylül 2021 | Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın son dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanınca mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Oyunu kazanan ismi belirlemek için tadım yapan şefler kararlarını böyle açıkladı...Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de beşinci haftada son dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Dış çekimde oynanan dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu. Mavi takım yarışmacıları ise bir kez daha dokunulmazlık için mutfağa girdi. Altı yarışmacı arasında gecenin en iyi yemeğini yaparak Somer şefe kaşık attıran yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye'de heyecan dokunulmazlık oyunları ile sürüyor. Mavi takım ile Kırmızı takım, beşinci haftada bu akşam son kez karşı karşıya geldi. İsveç Başkonsolosluğunda yapılan dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu ve haftayı 2-1 galip bitirdi.

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda eleme adayları dışındaki altı yarışmacı, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Şefler, bu oyunda ana ürün olarak patates verdi. Yaratıcı bir yemek yapmaları için yarışmacılara 40 dakika süre tanındı.

Süre bitiminde şefler, yarışmacıların hazırladığı yemeklerin tadımını yaptı. Kritik tadım sonrasında şefler, yarışmacıları hazırladıkları yemekler için tebrik etti. Altı isim arasında gecenin en iyi tabağını çıkaran Eren oldu.

Somer şef, bireysel dokunulmazlığı kazanan Eren için "Dört sezondur ilk defa bu kadar erken kaşık atıyoruz" diyerek yarışmacıyı takdir etti.