Yayınlanma Tarihi: 24.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 24.08.2021

MasterChef Türkiye 23 Ağustos 2021 - Kaptanların düellosunu kazanan isim belli oldu

MasterChef Türkiye 2021'de sezonun ilk kaptanlık oyununu kazanan Burcu rakibi olarak kırmızı takım kaptanlığına Eren'i seçti. İki kaptan düelloda kozlarını paylaştı. Peki kazanan kim oldu? İşte şeflerin kararı...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de ana kadronun yarıştığı yeni bölüm nefes kesen anlara sahne oldu. Elemeleri geçerek ana kadroya giren yarışmacılar, ilk olarak kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Sonrasında takımlar oluşturuldu. En son olarak kaptanlar düellosu ekrana geldi. Düelloyu kazanan kaptan, takımına ilk oyunda büyük avantaj kazandırdı.

MASTERCHEF'TE KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021'de heyecan dolu mücadele başladı. MasterChef'te elemeler bitti ve ana kadroda yarışacak 16 isim belirlendi. Bu akşam, MasterChef 45. bölümde bu yarışmacılar arasında kaptanlık oyunu mücadelesi yaşandı. Bu oyunu kazanan Burcu, sezonun ilk mavi takım kaptanı oldu.

MasterChef 2021'de kaptanlık oyununu kazanan ve mavi takım kaptanı olan Burcu, kırmızı takım kaptanı olarak Eren'i seçti. İki kaptan, kalan 14 yarışmacıdan teker teker seçim yaparak mavi takım ve kırmızı takım kadrolarını oluşturdu.

MasterChef Türkiye'nin 23 Ağustos 2021 tarihli yeni bölümünde takımların oluşturulması sonrasında kaptanlar düellosu ekrana geldi. Mavi takım kaptanı Burcu ile kırmızı takım kaptanı Eren, takımlarına avantaj kazandırmak için karşılaştı. Şefler, yarışmacılardan 20 dakika içinde üç teknikle yumurta pişirmelerini istedi. Bu lezzet mücadelesinde üç yemekten ikisini kazanan Burcu, kaptanlar düellosunu kazandı. Oynanacak ilk takım oyunu öncesinde, Mavi takımın kazandığı avantaj açıklanacak.