Yayınlanma Tarihi: 22.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 22.11.2021

MasterChef Türkiye 22 Kasım 2021 | Kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 14. haftanın kaptanlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Peki oyunu kim kazandı? İşte enfes kesen mücadele ve mavi takım kaptanı olan isim...MasterChef Türkiye'de heyecan ve mücadele dolu yeni hafta başladı. Her hafta olduğu gibi Pazartesi bölümünde MasterChef'te kaptanlık oyununu oynandı. Yarışmacılardan istenen yemek ise sekiz adet ıslak hamburger idi. Kıyasıya mücadelede gecenin kazanan ismini şeflerin tadımı ile belirlendi.

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021'de yeni hafta kaptanlık oyunu ile başladı. On dördüncü haftasına on bir yarışmacı ile giren MasterChef'te kaptanlık oyunu yemeği ıslak hamburger idi.

MasterChef'in 22 Kasım Pazartesi bölümünde kaptanlık oyunu büyük bir mücadele içinde geçti. Yarışmacılar, on dördüncü hafta Mavi takım kaptanı olmak için en lezzetli ıslak hamburgeri yapmaya çalıştı. Sekiz tane ıslak hamburgeri yapmaları için yarışmacılara 45 dakika süre verildi.

Süre sonunda şefler, yarışmacıların yaptığı hamburgerlerin tadımını yaptı. 118. bölümünde şefler, hamburgeri ve hamburger ekmeğini en iyi yapan beş ismi açıkladı. Finalde kalan ve öne çıkan isimler; Dilara, Tahsin, Araz, Burcu ve Hasan idi. Şeflerin oybirliği ile gecenin kazanan ismi Dilara oldu ve haftanın Mavi takım kaptanı oldu.