Yayınlanma Tarihi: 22.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 23.09.2021

MasterChef Türkiye 22 Eylül 2021 | Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın 2. dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Peki oyunu kim kazandı? Şefler yaptıkları tadım sonrası kararlarını işte böyle açıkladı...Her bölümü heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Bu akşam, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Verilen ürünler ile gecenin en iyi tabağını çıkaran isim, dokunulmazlığı kazanan yarışmacı oldu.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021'de bu akşam dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu. Düellolarda kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için yeniden mutfağa girdi.

MasterChef 2021'in 22 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelen 74. bölümünde bireysel dokunulmazlık oyununda yaratıcılık oyunu oynandı. Yarışmacılara, oyunlardan kalan ürünleri değerlendirme anlamında yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Bu yemeği yapmaları için 40 dakika süre tanındı.

Verilen ürünler ile kusursuz bir tabak çıkarmak isteyen yarışmacılar, hünerlerini sergiledi. Sürenin bitiminde ise şefler, kritik tadımı yaparak yarışmacıların yaptığı yemekleri değerlendirdi. Şeflerin yaptığı değerlendirme sonucunda üç başarılı isim seçildi. Bu isimler, Tahsin, Emre ve Safanur idi. Finale kalan bu yarışmacılar arasında gecenin en başarılı tabağını çıkaran Tahsin oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazandı.