Yayınlanma Tarihi: 21.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 22.09.2021

MasterChef Türkiye 21 Eylül 2021 | Bireysel dokunulmazlık oyunun kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 5. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanınca mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Şefler yaptıkları tadımın ardından kazanan ismi işte böyle açıkladı...TV8'in ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021'de bireysel dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, Somer şefin imza tabağını en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan isim, dokunulmazlığı alarak potadan kurtuldu.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu akşam bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Sevilen yarışmada beşinci haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi.

MasterChef 2021'in 21 Eylül Salı akşamı ekrana gelen 73. bölümünde bireysel dokunulmazlık oyununda Somer şefin imza tabağı yapılması istendi. Bir Anadolu mutfağı klasiği olan Analı Kızlı yemeğini yeniden yorumlanması için yarışmacıların bir saat süresi vardı.

Verilen süre bitiminde yarışmacılar, hazırladıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundu. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler, yarışmacıların yemeklerini tadımını yaptıktan sonra değerlendirmelerini açıkladı.

Bireysel dokunulmazlık oyununda üç isim ön plana çıktı. Gecenin en başarılı yarışmacıları, Burcu, Eren ve Hasan oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunu üçüncüsü Hasan, ikincisi ise Eren oldu. Somer şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayan Burcu, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.