Yayınlanma Tarihi: 03.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 03.08.2021

MasterChef Türkiye 2 Ağustos 2021 | Ana kadronun ikinci ismi belirlendi

MasterChef Türkiye 2021'de ana kadroya dahil olan 2. isim belirlendi. Şefler yaptıkları kritik final turu tadımının ardından kararlarını işte böyle açıkladı...Büyük bir ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye'de final turu başladı. İlk iki eleme turunu geçen yarışmacılar, ana kadroya girmek için final turunda mücadeleye başladılar. Ana kadroya giren Fatma Polat olmuştu. Bu akşam ise yapılan iki oyun sonrasında MasterChef 2021 ana kadrosuna giren 2. yarışmacı belli oldu.

MASTERCHEF 2021'DE ANA KADROYA GİREN İKİNCİ İSİM KİM OLDU?

Ekranların hız kesmeyen, en heyecanlı yarışması MasterChef Türkiye'de 2021 sezonu ana kadro yarışmacıları belirlenmeye başlandı. TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen yarışma, Temmuz ayı başında ilk eleme turu ile başlamış, bu turu geçen yarışmacılar üçlü düelloya çıkmışlardı. Bu iki eleme turunu geçen yarışmacılar, final turuna kaldı.

MasterChef Türkiye'de final turuna kalan yarışmacılar, üç gruba ayrıldı. 14 kişiden oluşan ilk gruptaki yarışmacılar, bu hafta boyunca her gün ikişer oyun oynayacaklar. İlk oyun klasik bir yemek olurken ikinci oyun ise esas bir ürünün verildiği yaratıcı yemek oyunu... İlk turda başarılı olan altı isim, sonraki turda en iyi yaratıcı tabağı hazırlamaya çalışıyor.

MasterChef 2021'in 2 Ağustos Pazartesi günü ekrana gelen 27. bölümünde yarışmacılar, ilk bölümde paella yapmak için uğraştı. Bu turda başarılı olan altı yarışmacı; Sergen, Berk, Ateş, Dilara, Nursima ve Milhan oldu. İkinci turda bu altı yarışmacıya, ana ürün olarak ısırgan otu verildi. Market alışverişi sonrasında 40 dakika içinde en iyi yaratıcı yemek yapılmaya çalışan yarışmacılar, çok zorlandı. Süre sonunda şefler tadım yaptı ve oy birliğiyle gecenin en iyi tabağını hazırlayan ismi açıkladılar. Böylece, bu gecenin kazananı olan Milhan, MasterChef 2021'in ana kadrosuna giren ikinci yarışmacı oldu.