Yayınlanma Tarihi: 20.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 20.10.2021

MasterChef Türkiye 19 Ekim 2021 | Haftanın ilk eleme adayı belli oldu

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanınca mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Oyunu kazanan isim haftanın ilk eleme adayını belirledi...Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Sevilen yarışmada dokuzuncu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Mavi takım yarışmacılar arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu sonucunda bir isim eleme potasına girdi.

MASTERCHEF'TE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021'de lezzet mücadelesi tüm heyecanıyla sürüyor. MasterChef'in dokuzuncu haftasında kurulan yeni takımlar, bu akşam ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadeleyi kazanan Kırmızı takım oldu.

Masterchef'te dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Siyah önlüklerini giyen yarışmacılardan Mehmet Şefin imza tabağının yapılması istendi. Verilen süre ise 45 dakika idi.

Süre bitiminde şefler, dört yarışmacının yaptığı yemekleri beğendi. Sergen, Tahsin, Araz ve Hasan finalist oldu. Bu dört isim arasında ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Araz oldu.

MasterChef 2021'de ilk bireysel dokunulmazlığını kazanan Araz'ın eleme potasına gönderdiği isim Rabia oldu. Böylece haftanın ilk eleme adayı da Rabia Nur Çamurlu oldu.