Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 18.11.2021

MasterChef Türkiye 18 Kasım 2021 | Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 13. haftanın son dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Peki Sakarya'da oynanan oyunu hangi takım kazandı? İşte şeflerin verilen oyları saydığı o anlar...İlgiyle takip edilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de üçüncü dokunulmazlık oyunu, nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyunu Sakarya'da yapıldı. Özel konukların verdiği oylar ile dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu.

MASTERCHEF'TE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8'in sevilen yarışmalarından MasterChef Türkiye'de on üçüncü haftanın son dokunulmazlık oyununu bu akşam oynandı. Mavi takım ve Kırmızı takım, üçüncü dokunulmazlık oyununda Sakarya'da karşılaştı. Adapazarı'nın yöresel yemeklerinin yapıldığı oyunda jüriliği sekiz özel konuk yaptı.

Üçüncü dokunulmazlık oyununda menüde beş çeşit yemek vardı. Bu yemeklerin yapılması için verilen süre bir saat idi. Menüde dımbıl çorbası, ayva dolması, dartılı keşkek, ıslama köfte, kabak tatlısı vardı.

Dokunulmazlık oyunu sırasında Kırmızı takım adeta birbirine girdi. Takım kaptanı Dilara ile Görkem arasında sert tartışmalar yaşandı. Tansiyonun yükseldiği ikiliyi arkadaşları bile sakinleştiremedi. Bu nedenle kırmızı takımda ıslama yanında yapılması gereken bir sos unutuldu.

Süre bitiminde yapılan yemekler, sekiz konuğa ikram edildi. Misafirler, tadım sonrasında beğendikleri yemekler için oylarını kullandı. Oyların sayımı stüdyoda yapıldı. Kırmızı takımın farklı başladığı oyunda Mavi takım rakibini yakaladı. Son tatlı için verilen oyların sayımı sırasında nefesler tutuldu.

Mavi takımın iki sayı ile önde başladığı tatlıyı Kırmızı takım 7-1 kazandı. Böylece genel skorda 22-18 skoru yakalayan Kırmızı takım, üçüncü dokunulmazlık oyununu kazandı. Böylece Kırmızı takım, haftayı 2-1 galip kapattı.