Yayınlanma Tarihi: 18.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 19.10.2021

MasterChef Türkiye 18 Ekim 2021 | 9. haftanın takımları belirlendi

MasterChef Türkiye 2021'de 9. haftanın kaptanlık oyununu kazanarak mavi takım kaptanı olan Hasan kırmızı takım kaptanı olarak Mert'i seçti. İki kaptan takımlarını belirledi. İşte 9. haftanın mavi ve kırmızı takımları...TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de yeni haftanın takımları belirlendi. Bu akşam, MasterChef 2021'in dokuzuncu haftası kaptanlık oyunu ile başladı. Mavi takım kaptanı olan Hasan, Kırmızı takım kaptanı olarak Mert'i seçti. İki kaptanı seçimleri ile haftanın takımları belirlendi.

MASTERCHEF'TE TAKIMLAR NASIL OLUŞTU?

MasterChef Türkiye 2021'de heyecan ve mücadele tüm hızıyla sürüyor. Yeni hafta ile birlikte yarışmacılar, kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Şefler, yirmi tane tulumba yapmalarını istedi. Tadım sonrasında kaptanlık oyununu kazanan Hasan, Mavi takım kaptanı oldu.

MasterChef'in 18 Ekim Pazartesi akşamı ekrana gelen yeni bölümünde kaptanlık oyununu kazanan Hasan, rakip kaptanı seçti. Mavi takım kaptanı Hasan'ın seçtiği Mert, bu hafta Kırmızı takıma kaptanlık yapacak.

MasterChef 2021'de haftanın kaptanları belirlendikten sonra kaptanlar, takımları belirlemek için strateji oluşturdu. İlk olarak yarışmacı seçimi Hasan'dan başladı. Mavi takım kadrosuna ilk seçilen isim Sergen oldu. Mert ise Kırmızı takım kadrosuna ilk olarak Eren'i seçti. Sonrasında sırasıyla seçilen yarışmacılar ile Mavi takım ve Kırmızı takım kadroları belli oldu.