Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 18.11.2021

MasterChef Türkiye 17 Kasım 2021 | Haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın 2. dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Oyun sonrası haftanın 3. ve 4. eleme adayları belirlendi...MasterChef Türkiye'de bu akşam iki eleme adayı daha belirlendi. Mavi takım ve Kırmızı takım, 13. haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. İki turlu oyun sonucunda dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Kaybeden Kırmızı takımdan iki isim potaya girdi.

MASTERCHEF'TE 3. VE 4. ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

İlgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021'de lezzet mücadelesi, ikinci dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Bu akşam, Mavi takım ve Kırmızı takım, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Balkan mutfağından yemeklerin yapıldığı oyunda 3-2 skorla kazanan Mavi takım oldu ve skoru 1-1 yaptı.

MasterChef'in 17 Kasım Çarşamba tarihli bölümünde oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılar, verilen ürünlerle en iyi yaratıcı yemeği yapmaya çalıştı. Gecenin en iyi yemeğini yapan Dilara, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

115. bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan Dilara, üçüncü eleme adayı olarak Tahsin'i potaya gönderdi. Kırmızı takımın konseyinde yapılan oylamada ismi en çok yazılan Sergen ise bu haftanın dördüncü eleme adayı oldu.