Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 15.11.2021

MasterChef Türkiye 15 Kasım 2021 | Kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 13. hafta heyecanı kaptanlık oyunu ile başladı. Peki, kaptanlık oyununu kazanarak mavi takım kaptanı olamaya hak kazanan isim kim oldu? Şefler yaptıkları tadım sonrası kararlarını işte böyle açıkladı...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de yarışmacıların lezzet mücadelesinde yeni hafta başladı. On üçüncü haftaya on yarışmacı kalmayı başardı. Bu akşam, mavi takım kaptanı olmak isteyen yarışmacılar, hünerlerini sergiledi ve en lezzetli donutları yapmaya çalıştı. Şefler, tadım sonrasında kazanan ismi açıkladı.

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'in en sevilen ve en çok izlenen yarışmalarından MasterChef Türkiye 2021'de on üçüncü hafta başladı. Günler ilerledikçe mücadelenin ve heyecanın arttığı MasterChef'te yeni haftanın ilk gününde kaptanlık oyunu mücadelesi yaşandı.

MasterChef'in 15 Kasım Pazartesi bölümünde kaptanlık oyununda yarışmacılardan sekiz adet donut yapmalarını istendi. Bunun için verilen süre ise elli dakika oldu. Yarışmacılar, en lezzetli donutları yapmak için uğraştı.

113. bölümde oynanan kaptanlık oyununda süre bitiminde şefler, tek tek tadım yaptı. On yarışmacı arasından Burcu, Hasan ve Eren, en başarılı donutları yaptığı açıklandı. Gecenin üçüncüsü Burcu, ikincisi Hasan olurken kaptanlık oyununu kazanan Eren oldu ve bu haftanın Mavi takım kaptanı oldu.