Yayınlanma Tarihi: 16.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 16.09.2021

MasterChef Türkiye 15 Eylül 2021 / Haftanın 4. eleme adayı belirlendi

MasterChef Türkiye 2021'de 2. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Oyunu kazanan isim ise Emre 3. eleme adayını belirlerken 4. adayı takımın kullandığı oylar belirledi.Her bölümü büyük ilgiyle izlenen MasterChef Türkiye 2021'de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Tayland mutfağından yemeklerin yapıldığı dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Bir kez daha dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, iki eleme adayı belirlemek zorunda kaldı. Bireysel dokunulmazlık oyunu ve konsey sonucunda ise haftanın 3. ve 4. eleme adayı belirlendi.

MASTERCHEF'TE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Heyecanla izlenen MasterChef Türkiye yeni bölümde kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Mavi takım ile kırmızı takım, dördüncü haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Günün konsepti ise Tayland mutfağı idi. Yedi yemeğin yapıldığı dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu.

MasterChef 2021'in 15 Eylül Çarşamba tarihli bölümünde dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık için mutfağa girdi. Burcu ve Mustafa, eleme adayı olduğu için oyunda yer almadı. Kalan altı yarışmacıya oyunlardan kalan ürünler verildi ve değerlendirme yemeği yapılması istendi. Gecenin en iyi yaratıcı yemeğini yapan Emre, üçüncü kez bireysel dokunulmazlığı kazanmış oldu. Emre'nin üçüncü eleme adayı tercihi ise Tunahan oldu.

MasterChef yeni bölümde son olarak Kırmızı takımın konseyi ekrana geldi. Eleme adayları ve bireysel dokunulmazlık kazanan Emre dışındaki dört yarışmacı için oylama yapıldı. Verilen oylar sonucunda Hasan ve Safanur'un isimleri yedişer kez yazıldı. Takım kaptanı Hamza, iki isim arasında eleme adayını belirlemek zorunda kaldı. Hamza, potadan çıkacağını emin olduğunu söyleyerek haftanın dördüncü eleme adayının Hasan olduğunu açıkladı.