Yayınlanma Tarihi: 14.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 14.10.2021

MasterChef Türkiye 14 Ekim 2021 | Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın son dokunulmazlık oyunu Mardin'de oynandı. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte şeflerin oyları sayıp sonucu açıkyadığı o anlar...Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Mardin Kasımiye Medresesinde yapılan dokunulmazlık oyununda beş çeşit yemek, yedi misafir tarafından değerlendirildi. Oyların sayımı sırasında kazanan takım, büyük bir farkla dokunulmazlığı elde etti.

MASTERCHEF'TE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de lezzet mücadelesi sürüyor. Sekizinci haftada on beş yarışmacıdan oluşan Mavi takım ile Kırmızı takım arasında kıyasıya mücadele, 3. dokunulmazlık oyunu ile sona erdi.

MasterChef Türkiye'nin 14 Ekim Perşembe 2021 tarihli bölümünde dokunulmazlık oyunu Mardin'de yapıldı. Kasımiye Medresesinde oynanan dokunulmazlık oyununda menüyü şef Ömür Akkor açıkladı. Beş çeşit yemek için 70 dakika süre verildi.

Süre sonunda takımlar, hazırladıkları yemekleri, programın yedi konuğuna ikram etti. Misafirler, yemeklerin tadımını yaptıktan sonra oylarını kullandılar. Stüdyoda sayımı yapılan oylar, kazanan takımı belirledi.

MasterChef 2021'de sekizinci haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda Mavi takım, Kırmızı takımı 28-7 gibi farklı bir skorla yenmeyi başardı. Dokunulmazlığı kazanan Mavi takım, skoru 2-1 yaptı.