Yayınlanma Tarihi: 13.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.10.2021

MasterChef Türkiye 13 Ekim 2021 | Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 8. haftanın 2. dokunulmazlık oyununda takımlar döner yaptı. Peki oyunu hangi takım kazandı? Şefler yaptıkları tadımın ardından kararlarını böyle açıkladı...Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Döner çeşitlerinin yapıldığı dokunulmazlık oyunu sonrasında şefler, görsel ve lezzet olarak değerlendirme yaptı. Kazanan takım, sezonun bir ilkine imza attı.

MASTERCHEF'TE 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de sekizinci haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. MasterChef'te ilk dokunulmazlığı Kırmızı takım kazanmıştı. Mavi takım, rövanşı rakibinden almak istiyordu. Kırmızı takım ise durumu 2-0 yaparak haftayı galip kapatmayı hedefliyordu.

MasterChef Türkiye'nin 13 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümünde şefler, dokunulmazlık oyunu konseptini döner olarak açıkladı. Pilav üstü, tombik ve dürüm döner ile iskender kebap yapmaları için takımlara verilen süre 80 dakika idi.

MasterChef'in 90. bölümünde takımlar, oyunu kazanmak için tüm hünerlerini sergiledi. Dokunulmazlık oyunu için iş bölümü yapıldıktan sonra kollar sıvandı ve tezgahların başına geçildi.

Süre bitiminde şefler, hazırlanan ürünlerin tadımını yaptı. Tadım sonrasında şefler, ilk olarak görselde hangi takımın kazandığını açıkladı. Sonrasında yemeklerde başarılı takımları söyledi. Görsel dahil olarak bugün değerlendirilen dört yemeği kazanan Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununu 5-0 skorla kazandı.

Görsel: Kırmızı takım
Dürüm döner: Kırmızı takım
İskender: Kırmızı takım
Tombik döner: Kırmızı takım
Pilav üstü döner: Kırmızı takım