Yayınlanma Tarihi: 13.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.10.2021

MasterChef Türkiye 13 Ekim 2021 | Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı ve mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Şefler oyun sonrası yaptıkları tadımın ardından kazanan ismi böyle açıkladı...Sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Kazanan isim, bir arkadaşını eleme potasına gönderdi.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından izleyicisiyle buluşan MasterChef Türkiye 2021'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Döner konulu dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım ise bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi.

MasterChef Türkiye'de 13 Ekim Çarşamba günü bireysel dokunulmazlık oyunu için Mavi takım yarışmacılarına çeşitli ürünler verildi. Önceki oyunlardan kalan bu ürünlerden istenen yemek ise değerlendirme yemeği idi. Bu yemeği yapmaları için verilen süre 40 dakika idi.

Dokunulmazlığı kazanmak için yarışmacılar, kusursuz bir tabak çıkarmaya çalıştı. Verilen sürenin sonunda hazırladıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundular. Şefler, tadım sonrasında değerlendirmelerini açıkladı. Öne çıkarılan iki isim Burcu ile Emre oldu. Şefler, iki yarışmacı arasında çok kaldıklarını söyledikten sonra gecenin kazananın Emre olduğunu açıkladılar.